Nem jelent ez bajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utolsó menstruációm október elsején volt, számításaim szerint ma vagyok 7 hetes. Orvosnál is pont ma voltam először, ahol viszont az orvos mérése alapján csak 5 hetes és 9 napos a magzat. Szívműködést már lehetett látni az ultrahangon.

Nem jelent rosszat, hogy egy héttel kisebb, mint kellene?


2020. nov. 19. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes és 9 napos??? o.O
2020. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy így hogy nem tudod mikor volt ovulációd, simán lehet. Illetve a méréseket egy átlaghoz viszonyítják. Ezzel nincs gond.
2020. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat elírtam :D 5 hét 6 napos
2020. nov. 19. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az utolso mensim szerint mar 37 hetes kellene legyek, de meresem alapjan 35 vagyok,es az is a biztos. Mondjuk nekem sosem volt rendszeres menzeszem,meg hosszu is volt,ugyhogy en sosem szamolgattam ezeket, hanyasok utan pozi teszttel barmit elhittem a dokinak,hogy mennyi idos a baba. 😅
2020. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mérések*
2020. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem jelent rosszat. Nekem sem tudtak pontosan megmondani , 2 orvosnak 2 kulon velemenye volt .
2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!