Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, másfél hete...

19 hetes vagyok, másfél hete gyakran zsibbad a csípőm. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

1,5-2 hete kezdtem el először érezni, hogy a bal oldalamon zsibbad néha a csípőm, főleg éjszaka. Azt gondoltam, ahogy kerekedik a pocakom, talán nyomja a bugyim gumirésze, de ha anélkül alszok, akkor is érzem :D Illetve, mindig csak ugyanazon az oldalon.


Ez mitől lehet? A növekvő még nyomhat valami ideget?



2020. nov. 19. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rossz deréktól szokott lenni.
2020. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de lehet,hogy egyik oldalon meg vannak nyúlva az izmok folyamatosan, másik oldalon meg össze vannak húzódva,össze vannak nyomva folyamatosan. És akkor úgy az izmoknak se feltétlen jó az a testtartás, meg még a vér nem kering úgy annyira esetleg. Ezek lennének a tippjeim. Pl lehet akár gerincferdülésed is, amihez szintén nem értek.
2020. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!