Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt felszívódó...

Valakinek volt felszívódó méhen kívüli terhessége, ami műtét nélkül ért véget, és nem vettek ki semmit?

Figyelt kérdés
Nekem így volt. Szeretnék beszélni egy sorstársammal, aki már ismét gyermekáldás előtt áll.

2020. nov. 19. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem így volt. Felszivodott. A második ugyan így ott méhen kívüli lett. Az be is vérzett és ki kellett venni a petevezetőt.

Aztán vetelesek is lettek. De 1 gyerek sikeresen megszületett

2020. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a következő méhen kívülinél volt valami "jel"? Barnáztál vagy szúrt?
2020. nov. 20. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, szerencsére nem kellett műteni. Miután kiürült a hcg, 3 hónappal később lettem kismama újra, minden rendben volt, 1,5 éves a kisfiam.
2020. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be vagyok tojcsizva... Mind tudjuk milyen ez... műtenek, nem műtenek, hogyan tovább, mikor lesz újra, stb... És most kismama vagyok. Dokit hívtam, várni kell még mert a lényeget nem látjuk. Teljesen máshogy indult a buli, de most elkezdett ugyan azon a ponton fájni.
2020. nov. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!