Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátcserje kapszula szedése...

Barátcserje kapszula szedése miatt lehetséges a menstruáció késése?

Figyelt kérdés

29-34 nap között szokott lenni a ciklusom hossza, javasolta az orvos a barátcserje kapszulát, mivel erős görcseim is vannak az első napokban. Régebben volt rendszertelen menzeszem, akkor szépen segített rendezni a ciklusom, ezért most is bátran kezdtem szedni, de már úgy tűnik az első hónapban gondot okoz, mivel most már 11 napos késésben van a menzeszem. 2 negatív teszt van mögöttem, a második tegnapi.

Sem fájdalmaim nincsenek, sem semmi szokatlan.


Lehetséges, hogy a barátcserje kavart be kicsit?



2020. nov. 21. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátcserje inkább segít rendszerezni a ciklust ha felborul, mint bekavarni.


Nyáron volt, hogy 2 hetet késett a sok stressztől és korábban egy csoportban olvastam az urzinolról. Úgy szedtem ahogy a beteg tájékoztatóban volt és meghozta a menstruációm. Egyébként ez alapvetően felfazasra van.

2020. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bezavart a barátcserje.
2020. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végül aznap este megjött, így 11 nap késéssel. Nem tudom ez mennyire normális, amennyiben jövő hónapban is így lesz, elmegyek dokihoz.


Csak azért írom le, hátha valaki olvassa később hasonló helyzetben. :)

2020. nov. 24. 13:16
 4/4 anonim válasza:
Kb 1 hónapja kezdtem el szedni én is mert kb 50-60 naponta jön meg mióta szültem és jó lenne ha beállna mert szeretnénk kistesót.
2020. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!