Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Márkó név cigányos? Nekem...

A Márkó név cigányos? Nekem eléggé de a párom szerb és náluk ez azt mondta hogy egy átlagos név, szeretnék neki megfelelni és elfogadni a Márkó nevet de ehhez kell más emberek véleménye is. Ez csak az én hülyeségem vagy másnak is gáz ez a név?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis az!

Ha nektek tetszik,ajátok ezt a kicsinek!

Gázosabb a Sanyi,Zsiga,...

26 h km

2010. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg Mirko v Dusán ?- nem a rendőr miatt-
2010. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt németországban is kedvelt név. Kollégám aki totál német is Marco.
2010. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem függ a vezetéknévtől is.

Az én gyerekemet Zsigmondnak hívják, állítólag ez is cigányos. Hát, mutass nekem egyet is, akit így hívnak! :-) Náluk most a Rikárdó, Armandó és társaik mennek!

Egyébként mit szólsz a Miloshoz?

2010. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek Márkó nevű cigányt de magyart igen.
2010. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a sok megnyugtató választ:-)aranyosak vagytok.

Ezek szerint akkor csal az én berögzött hülyeségem volt hogy cigányos.Nekem a Milos a Milován is tetszene de én már választottam az egyiknek nevet így a másik baba neve őt illeti meg:-)akkor marad a Nadj Márkó....

2010. aug. 11. 09:02
 7/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
én is ismertem régebben szerb származású magyart, akit így hívtak. szerintem nem gáz, sőt, nekem jobban is tetszik, mint a Márk, a magyar változat, amivel amúgyis Dunát lehet rekeszteni. Bocsi a Márkok szüleitől :o)
2010. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nemcsak a te berögzött hülyeséget. Amikor én terhes voltam és még nem tudtuk a nemét, nekem nagyon tetszett a Márkó, a párom első reakciója az volt nem jó, mert cigányos. Végül kislányunk lett.
2010. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 eszo ***** válasza:
51%

én spec. ismerek Márkó cigó kisfiúkat..de szerintem ne ezzel foglalkozz!


A vezetéknévhez jól fog illeni..és mégsem Dzsennáró, meg ilyesmi!


szóval szerintem aranyos név!

Te milyen nevet adtál a másik picurnak? (ezekszerint ikrek..)

Gratula!

2010. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen ketten vannak a pociban:-)Nekem a Máté név tetszik nagyon mondjuk én nagyon adok a nevek jelentésére is és ennek a névnek a jelentése:Isten ajándéka:-)
2010. aug. 11. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!