Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ehetek mozzarella...

Terhesen ehetek mozzarella sajtot?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok, olvastam persze hogy nem mindenféle sajtot lehet. A legtöbbet kerülöm is, viszont egy hete már mindennap eszek mozzarella sajtot abban a kis levében. Egyszerűen annyira kívánom. Nem tudom hogy ezt a fajtát ehetem-e vagy sem.
2020. nov. 23. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem nehéz, nem zsíros.

Lényeg, hogy ne fogjon meg, ne legyen szorulásod. A tejtermékektől könnyen lehet.

2020. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ehetsz. Egészségedre.
2020. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Penészes sajtot nem szabad enni, úgy tudom. Egy mozzarellát vagy trappistát egyél nyugodtan.
2020. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Penészes sajtot nem javasolt. Bár nem értem, hogy egy heti sajtevés után mi értelme van megkérdezni. Előtte még oké, de utólag?
2020. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Camembert is lehet pl ha a tej hőkezelt. A nemes penész nem tiltolistas, csak a pasztorozetlen tejből készült dolgok.
2020. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Férjem mondta hogy nézzek utánna, mert úgy tudja lágy sajtokat nem lehet. Én csak most tudtam, hogy nem lehet sajt féléket. De kimondottan mozzarelláról nem írtak.
2020. nov. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!