Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rooming-in szisztémával...

Rooming-in szisztémával működő kórházakban mikor és hova jöhetnek a látogatók? Hogy lehet a babát megmutatni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. A Szent Imrében pl rooming-in van, de a szobába nem jöhet látogató (még az 1 ágyasba sem, pedig az 7000 Ft/nap), kitolod a folyosón a gyereket egy üvegajtóig és azon keresztül mutogathatod. A látogatási idő (mutogatási idő) 7-21-ig van.
2010. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

debr. klinikán sem mehet be elvileg látogató a szobába mert arra hivatkoznak hogy a külsősök bacikat és fertőzéseket hordhatnak be.


kinnt vannak székek és asztalok két folyosóra kb. 8 asztal és 32 szék oda lehet leülni.


de te hiába tartod be a szabályt a többi anyukához attól még bemennek a látogatók - tapasztalat-


ezekben a bababarát kórházakban rendszerint egész nap este 8 ig van ahol 9 ig lehet látogatókat fogadni.

2010. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a szobákba senki nem jöhetett be. A folyosóra csak az apukák. Ezt szigorúan vették, a nővérek kiküldték a többieket.

Kint a váróteremben lehetett fogadni a többieket, oda ha akartad kitolhattad a babádat, de az meg nem volt célszerű, mert huzatos bacis hely. A váróterem és a kórtermi folyosó között egy üvegajtó volt, ott kukucskálták az emberek a babát.

De célszerűbb a babalátogatást otthonra tenni, mint a kórházba.

2010. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja.A Szt.István-ban egész nap van látogatás,és be is lehet menni a kórtermekbe.Nekem ezzel semmi gondom nem volt(akik pedig ellene vannak,ne itt szüljenek)
2010. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron sem jöhet be senki a kórterembe, de persze majdnem az összes látogató bejött. :S Mi betartottuk a szabályokat, csak az ajtóig vehettem ki a kicsit, meg is lehetett simogatni, csak azt nem értem ha ezt megengedik, akkor azt miért nem, hogy max.2 ember bejöjjön. :S A férjem bejött szopós képet csinálni, majd a nővérke kizavarta. De mikor a szomszéd ágyon fekvő roma csajhoz bejött az egész family, büdösen, koszposan, nekik bezzeg nem mert szólni még az orvos sem. Nem zavarták őket, hogy én ott szoptatok. :S
2010. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát igen ez a baj hogy vagy mindenkire vonatkozik a szabály vagy senkire nálunk a klinikán szék is alig volt hameg bejött egy -egy rokon és leült az ágy végébe a nővérke leüvöltötte a haját de a barnultakhoz nem tudok szólni külön folyosón voltak.
2010. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Mávban szültem és ott viszonylag jó a rendszer.Bejönni a szobába (3 ágyas) csak 4-5 ig lehet,de a folyosón addig ülhetnek a rokonok ameddig akarnak,6-éjfélig akár.De oda nem viheted ki a babát nyilván,mert ott rengeteg ember jön-megy,de az üvegajtón keresztül meg jól látni őket.Sztem ez így jó,mert azt az 1 órát amikor betódulnak a kórterembe,akkor tudod úgy időzíteni a dolgaidat,hogy ne akkor szoptass,amúgy meg ha alszik a babád bent a szobába,akkor az ajtó előtt ülve tudsz a családoddal beszélgetni amennyit szeretnél és még látjátok is a kis jövevényt.:-)
2010. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!