Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Készített valaki terhesen...

Készített valaki terhesen szemöldöktetoválást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esküvőnkre kaptam egy kupont, de már akkor várandós voltam, csak még nem tudták. Ez az ajándékutalvány márciusban jár le, de akkorra vagyok kiírva. Nem szeretném elszalasztani a lehetőséget, de nem is merem megcsináltatni.

Sajnos a szalon időn túl nem tudja beváltani :(



2020. nov. 25. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Sem terhesség sem szoptatás alatt nem csinálnak tetoválást. Begyulladhat stb...
2020. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmilyen tetoválás nem javallott terhesen és szoptatás alatt a fertőzésveszély miatt, ugyanis a tetoválás lényegében egy seb.
2020. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam lehet, ezért kérdeztem meg.
2020. nov. 25. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg eladni szerintem vagy más szolgáltatásra becseréltetni, lelkiismeretes kozmetikus/tetováló nem fogja megcsinálni neked, nem javasolt a nagyobb kockázat miatt.
2020. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eladás jónap hangzik :) nem illik ezt tenni nászajándékkal, de érthető most
2020. nov. 25. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van egy ismert tetováló művész ismerősöm, ő azt mondja mindig hogy egy magára valamit is adó tetováló nen vállal sem terhes, sem szoptató anyàt.


Én megpróbálnék egyezkedni a szalonnal, mondd el hogy ajándék volt, és fogalmuk sem volt róla hogy babát vársz. Vagy fizessék vissza a kupon árát. Amennyiben egyik sem akkor én biztos írnék a Facebook oldalukra (meg ahova csak lehet) egy nagyon alapos véleményezést a rugalmatlanságukról.

2020. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyit írtak, hogy sajnos a vírus miatt rossz helyzetben van (egyéni válallkozó a lány), emiatt nem tud sajnos mit tenni, maximum a következő alkalomból 50% kedvezményt nyújtani, és kaphatok mellé ingyen egy választott arcszépítő szolgáltatást. Én viszont nagyon szerertném régót a tetoválást. Nem névre szól, ahogy láttam, szóval lehet jobban járok ha eladom és abból veszek majd egy másik utalványt.
2020. nov. 25. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt írta, akkor tényleg jobban jársz ha eladod. Valakinek karácsonyi ajandeknak vegye meg valaki :)
2020. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!