Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik névösszetételt választa...

Melyik névösszetételt választanátok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 20:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Inkább a Bíborka Anna. Igaz, hogy nem illenek egymáshoz az egybefolyó a hang miatt, de így legalább az egyik neve miatt nem kéne szégyenkeznie.
2020. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Bíborka most komolyan? Kérdező, belegondoltál hogy a gyereked egyszer fel fog nőni? Ritka szívás egy ilyen babás név felnőttkorban. Arról ne is beszéljünk mi lenen ha véletlen külföldre szeretne menni.
2020. nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Bíborka Hanna

Így azért mégsem Kanna, mint ahogy írják.


Ovis Lellét ismerek, és a többi gyerek Lelézi. Nem gúnyból, egyszerűen így mondják, hiába javítja ki (főleg az anyuka).

2020. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Továbbra is köszönöm a válaszokat, de a második névre vagyok kíváncsi és mint mondtam, biztosan nekem a ti gyermekeitek neve nem tetszene, amivel nincs is gond, nem vagyunk egyformák :)
2020. nov. 27. 09:10
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Oké kérdező, de nem kéne kiszúrni a gyerekkel. Vannak normáliabb cifra nevek is, amik nem becézések.


Ha már annyira ragaszkodsz valami növénynévhez, akkor inkább Bíboranna, és mellé valami hagyományosabb. A Bíboranna kicsit jobban vállalható felnőttként.

2020. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem értek veled egyet,de köszönöm :)
2020. nov. 27. 14:24
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem te változtatod meg a neved erre a szerencsétlen lányodnak meg adsz valami normálisat? Gondolj bele szerencsétlennek legalább 18 évig azon a néven kell bemutatkoznia amit ti adtok neki. Nagy felelősség ez, gondoljátok át. Ne akarjatok rosszt neki. Nekem hasonló nevet adtak, elég nagy szívás volt. Utána meg meg is sértődtek amiért nevet változtattam.
2020. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Annyira kell az a két név?Minek?? Legyen Bíborka aztán kész.
2020. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mert nem és kész, nem ez volt a kérdés 😊
2020. dec. 27. 22:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!