Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés ellen mit lehet...

Haskeményedés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szedem a napi 1 magnosolvot, de délután este felé már olyan szinten elkezd feszülni a hasam, hogy feküdni is alig tudok. Lehet ezzel valamit kezdeni? Nagyon megerőltetném? 17hkm
2020. nov. 29. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 17 hetesen. 3x2 Magnerotot kaptam.
2020. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Estére igyál még 1 magnosolvot.
2020. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magnézium és pihenés.
2020. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3x2 magnesii citrici lett a vége annyira keményedtem, igaz én kb a 20. héttől. Utána 2x be is kellett feküdni a kórházba Infuziora, mert kezdett rövidülni a méhnyak. Pihenj amennyit csak tudsz!
2020. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nekem egyszer volt enyhe görcs. Felhívtam ügyeletet mit vehetek be és mennyit, de behívtak. Ott a rezidens doki írta fel ezt a dózist. Hetekig használtam, majd most szörnyűlködött a védőnő, hogy hogy nincs hasmenésem ennyi magnéziumtól. Leépítettem magamtól napi 2x1/3x1-re. Tüneteim nincsenek, de megelőzésnek használom. Szerintem ha rácsörögsz védőnőre, ő is ad tanácsot. Nem mindegy milyen magnéziumot hasznsz a felszívódás miatt, de mindenki másra esküszik.
2020. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!