Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elbotlottam a lépcsőn lehet baj ?

Elbotlottam a lépcsőn lehet baj ?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok , a lépcsőn lefelé ma kifordult a bokám . :(

Nem estem el szerencsére megtartottam magam, nem ütöttem meg a hasam viszont azóta (20 perc )enyhébb görcsöket érzek. Be kellene menjek a kórházba vagy csak az ijedtség ?


2020. dec. 7. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha pihenésre, magnéziumra, meleg fürdőre nem javul, akkor a biztonság kedvéért nézesd meg magad!


Bízom benne, hogy nincs semmi baj!


Jó egészséget nektek!

2020. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
39 hetesen már nem kell magnézium.
2020. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
A meleg fürdő megindíthatja a szülést!
2020. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ismerősöm terhesen legurult a lépcsőn és eltört egy csigolyája, a gyereknek semmi baja nem lett. Szerintem pihenj le egy kicsit és igyál egy teát. Ha nem lesz jobb órák múlva sem vagy erősödik a görcs akkor hívd fel a szülésznődet vagy menj be megnézetni magatokat.
2020. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
36. héttől már nem is szabad szedni Mg-ot.
2020. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!