Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen elkezdhetek babának...

26 hetesen elkezdhetek babának vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig nem igazán vásároltunk, mert mindig volt valami, ami miatt halogattuk. Nem vagyok babonás, de bennem volt az is, hogy ha történik valami, nem akarom látni a kis cuccait...

Karácsonyra a családtól is babacuccokat kapnánk, amiket együtt választunk ki. A férjem munka miatt csak hétvégente van itthon, de együtt szeretnénk mindent megvenni, családi program :)



2020. dec. 8. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Ruhákat már vettem, igaz, nem sokat. Március közepén érkezik a kislányom, milyen ruhadarabokat érdemes venni?

(Bady, rugdalózó, kis pulcsik, nadrágok vannak).

2020. dec. 8. 12:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetes vagyok, de már szinte minden megvan, sok mindent kaptunk is rokonoktól, a többit együtt vettük a férjemmel, és sok mindent rendeltünk. Most még könnyebb beszerezni mindent, míg könnyebben bírok mozogni, 7. hónapig szeretnék mindent beszerezni, én így vagyok nyugodt. 🙂
2020. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi sajnos nem kapunk semmit használtan, mivel a családban nem mostanában volt baba :D Kicsi a család.
2020. dec. 8. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk úgymond szerencsénk volt, idén áprilisban született a sógórnőm kislánya, tőle sok mindent kaptunk és kapunk még áprilisig. 🙂

Másik sógornőm januárban szül, lehet még onnan is kapunk pár ruhát.

Mindhármunknak kislány. 😅

2020. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Én 26 hetes vagyok, és mindent megvettünk már, a pelenkázó komódot leszámítva. A 12.hét után kezdtünk vásárolni apránként, először olcsóbb cuccokat, utána jöttek a drágábbak. 2 hete vettünk babakocsit.
2020. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen így nem kell mindent egyszerre megvenni majd. Én most 36 hetes vagyok, már mindene megvan. Azokon kívül, amiket felsoroltál, szerintem kis sapka, kocsicipő és esetleg valami dzseki/kabát fog kelleni. Bár amilyen az elmúlt években volt az időjárás márciusban, talán egy bundazsákot és vastagabb sapkát is érdemes beszerezni. :D én harisnyát, zoknit nem vettem, hanem olyan nadrágokat, amiknek van lábfej része is, szerintem praktikusabb.
2020. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!