Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismami vagyok. Nem...

36 hetes kismami vagyok. Nem túl nagy a pocakom. Viszont a köldököm körül olyan mintha picit piros lenne vagy be lilult volna. Ez normális? Vagy megmutassam dokinak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
ez halalos
2020. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet kicsit megrepedt a bőr ott (stria)
2020. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

“Kedves” első köszi a végtelenül hasznos hozzászólást...


Kettes válaszoló, köszönöm szépen :) igazából kenem minden este. Csak arra gondoltam h remelem nem a koldokzsinorral van vmi esetleg

2020. dec. 8. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
nagyon szivesen. igazából naponta többtucatnyian tesznek fel ennyire ostoba kérdéseket, esetleg keress rájuk, hátha okosabb leszel. Ja, nem.
2020. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látom neked van időd olvasgatni naponta a több tucatnyi kérdést... na akkor lehet tovább menni a következő kérdésre 😊
2020. dec. 8. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
A te köldököd nincs összefüggésben a baba köldökzsinórjával. Az ő köldökzsinórja a méhlepényhez kapcsolódik ami pedig a méhedhez.
2020. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom persze, én nem fogalmaztam jól. Legutóbbi uh-n pont ott húzódott végig ahol a köldököm is van. Persze azóta elmozdulhatott. És egyik oldalon olvastam, hogy attól is piros lehet a köldök, hogy már nincs hely és ott össze nyomódik belül “minden”.
2020. dec. 8. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem teljesen bebarnult a köldököm körül, pont 36 hetes vagyok én is. Szerintem semmi kóros 😊
2020. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-ad köszönöm szépen, ez megnyugtató :) kitartás neked!
2020. dec. 8. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is stria. Mondjuk nekem a szülés után nézett ki így a hasam ahogy te leírtad. Addig fel sem tűnt, hogy mennyi helyen megrepedt a bőröm.
2020. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!