Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek a terhessége...

Volt olyan akinek a terhessége alatt voltak olyan tünetei amik a peteérésre hasonlítottak?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hiszen sokszor olvasom, hogy vannak olyan esetek, amikor egy ideig rejtve marad a terhesség, mert mondjuk van havi vérzés.

De vajon van olyan is, hogy a szervezet megviccel és csinál olyan tüneteket amik peteérésnek tűnnek terhesség alatt?

Tudom, hogy van aki alapból nem észleli a peteérést és nincsenek tünetei, vagy nem is tud róla hogy van neki, csak a teszt mutatja esetleg.


De van akinek igenis erős tünetei vannak, sőt egy kisebb menstruációs kálvária van havonta ebből épp csak vérzés nincs. Inkább ilyen anyukáktól kérdeznék, akik tudják minden hónapban hogy "mikor kell együtt lenni" mert vannak jelei, és a terhessége alatt is volt olyan tünet mintha peteérése lenne. Pl a középidőbeni petefészek környéki fájdalom, vagy tojásfehérje szerű nyák, magas libidó stb


2020. dec. 10. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség elején nem az a fajta mindjárt megjön érzésem volt, amiről sokan írnak. Nem görcsöltem olyan erősen, és nem volt az a vérbőség érzet sem a hasam alján, inkább a peteéréshez hasonló éles szúrkálás. Tojásfehérjés folyás viszont nem volt egyáltalán (nálam az is a peteérést szokta jelezni).


16+5 hkm

2020. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!