Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki bírtátok kiírtig joslókkal?

Ki bírtátok kiírtig joslókkal?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy, 33+1hetes vagyok nagyon sok a josló, pihenek 2 napja fekszem egy folytában magnéziumot szedek 3*2 de igy is néha érzem a hasam alját, derekam.

Rendszertelen viszont űlni nem tudok mert feszít a baba lent nagyon fejvégü :)

Aki igy volt meddig húztátok ki hamarabb jött a baba vagy később? Kicsi mocorog :) köszönöm szépen


2020. dec. 11. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha a 37. hétig kibírod.

Elsőt 38+4-ig, másodikat 38+0-ig vittem. Másodikkal nár 32 hetesen ujjnyira nyitva voltam kívül belül.

2020. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 33-34 héttől voltak jóslóim. Sokszor éjszaka wc után...később persze már nappal is. Betöltött 39 héten szültem.
2020. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiírt előtt 2nap pedig mar 32.heten totál nyitva voltam, mindennapos jóslókkal
2020. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek remélem még 4 hetett kibirunk. nekem 20 hetesen 2000 volt a méhszáj értékem ami ugye rendben volt :) azóta senki nem nézte :)

Ment a zöld kéz mindenkinek

2020. dec. 11. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

34 hetes kortól lettek mindennaposak a jóslók és 39 hetesen indult be a szülés, 2 nappal a kiírt előtt.

Második babámnál még korábban voltak jóslóim de ahogy olvastam sokan voltak így, mármint hogy korábban váltak mindennapossá. A kiírt napon indult be a szülés a kicsivel.

2020. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!