Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kevés a magzatvíz és...

Ha kevés a magzatvíz és nyílik a méhszáj, akkor jöhet korábban a baba?

Figyelt kérdés

Hét elején vették észre, hogy kevés a magzatvíz, akkor még zárt voltam. Pénteken kontrollon szintén kevés volt, de még a normális tartományban, viszont már nyitott volt a külső méhszáj. Hetente kell menjek kontrollra.


Akinek volt hasonló, korábban jött a baba? Jóslóm nincs, néha kicsit keményedek.


37 hkm


2020. dec. 12. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, már 37 hetes vagy ha korábban is jön akkor sem lesz már vele semmi gond.
2020. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, hogy nagyon kevés gyerek jön pont 40 hétre :D
2020. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így kezdődött, aztán még kevesebb lett a víz... Nekem azért mert nagyon érett már a lepény, s az már nem látta el rendesen, 38.héten a keringése is romlott ez miatt, indítani kellett a szülést.. amiből császár lett.

Drukkolok, hogy neked ne így legyen!

2020. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem a lepény első fokban érett. A magzatvíz pedig nem szivárog, azt megnézték.
2020. dec. 12. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem még kihúzunk 2 hetet.
2020. dec. 12. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nem mindig mérvadó, hogy mikor kezd nyílni a méhszáj. Van, aki még heteket kihúz úgy, mások meg pár napon belül megszülnek.


Ha a baba amúgy egészséges, akkor emiatt ne aggódj, mert felesleges.

2020. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem pénteken császároztak (2 csm volt tehát itt már nem volt más opció)

35.héttől vagyok bent,talán holnap vagy kedden mehetünk haza. Megkeveslett magzatvíz, kisebbre saccolták a babát, vékonyodó heggel külső nyitott méhszájjal. Alap magasvérnyomással.

2020. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!