Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Foghúzás után várandósan?

Foghúzás után várandósan?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, ma muszáj volt kihúzni a leghátsó fogamat alul, és egy órát szenvedett vele a doki, nagy sebességgel maradt a helyèn és nagyon mély. Aki esetleg járt hasonló cipőben, hogy vèszelte át a következő napokat? Szedtetek valami fájdalom csillapítót?
2020. dec. 14. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rágófog húzásom volt szintén, a gyógyszerész paramax-ot javasolt ha fájna a helye, paracetamolos.

Nekem is mély volt, varrás nélküli. Szerencsére csak aznap volt kellemetlen, 1x vettem be fájdalomcsillapítót, utána már nem éreztem, szépen hegesedni kezdett. Az a fontos, bár tuti mondták, hogy tejterméket semmiképpen ne fogyassz 1 hétig ha jól emlékszem, nehogy a sebbe jusson belőle valami, ami gyulladást okoz.

2020. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 30 hetesen húzattam a felső 6-os fogamat. A 2.orvos vállalta csak,mert az első röntgen nélkül nem merte bevállalni. A 2.kihúzta anélkül mert ugye a rtg tilos.

Ha jól emlékszem 2-3 napig vettem be panadolt csak estére. Es tejmentes diétát majd' 2 hétig csináltam,véletlen se gyulladjon be.

2020. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 🙂
2020. dec. 14. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén 30 hetes körül voltam amikor elmentem a körzeti fogdokihoz. Ő úgy ahogy volt beletörtem a fogam, azt mondta irány a szájsebészet.Hivtam őket és hiába mondtam hogy kismama vagyok,egy hétre rá adtak időpontot.Amig vártam azt hittem megőrülök, már a fülemre ment a fájdalom,de közbe már gyógyult volna vissza a fogam helye, a benne maradt darabokkal,végül kihuzták a szájsebészeten.Ott rendes volt a doki.
2020. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg már kezd elviselhetetlen lenni a fájdalom 😞Bevettem két panadolt, de nem segít, mást meg nem szabad
2020. dec. 14. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hetesen húzták a leghátsót. Semmi probléma nem volt, nekem mondjuk nem is fájt utána :) Arra kellett figyelnem, hogy nehogy egyek rajta, annyira nem tűnt fel. Lehet neked is szerencséd lesz.
2020. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!