Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek hányingerük volt a...

Akiknek hányingerük volt a terhesség alatt, hány nappal az ovuláció után kezdődött?

Figyelt kérdés
Most vagyok 5,5 hetes és eléggé izgulok a hányinger miatt, sajnos van egy kis hányás fóbiám, szerencsére már nem olyan erős de ez is elég, hogy kicsit féljek mi lesz a következő napokban.

2020. dec. 14. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 7hetesen kezdtem hányni és olyan 16-17hétig tartott. De van aki nem is hány,hátha te is szerencsés leszel☺️
2020. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5+4nél kezdődött a hányás, és bár a 14. aztán a 19. héten is mérséklődött, reggel és este hányinger még mindig van. (24 hetes vagyok most)
2020. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hetesen kezdődött az egész napos erős hányinger, szagundorral társulva. Sokat öklendeztem, főleg a szagoktól, de szerencsére csak egyszer hánytam 10 hetesen. 14.héten múlt el.
2020. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hetesen.
2020. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen kezdődött az egész napos émelygés. Nekem is fóbiám van a hányástól úgyhogy idegeskedtem miatta de végül nem hánytam egyszer sem, csak sokszor majdnem 😃

Egyébként ha nem hány az ember, az is tud pokolian rossz lenni.

2020. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Pont ebben a szituban vagyok fel éve volt vetélésem most kb 6 hetes lehetek. És mindnek percben erre gondolok..
2020. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!