Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért van?

Szerintetek miért van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, sokadszorra tévedek ide ezzel a kérdéstípussal. A barátommal óvszeresen,azon belül is megszakítással védekezünk, extra vastag gumival. Nov.27-én múlt el a menzeszem, és 23-án kezdődött. A 18.adik napban a barátommal a megszokott védekezést alkalmaztuk, nem értünk spermához. Most a ciklusom 23. Napjában vagyok, és a napokban kicsit szédülékenyen, nyomottan éreztem magam. Előbb erőteljes szédülésem lett és fémes íz a számban, most kicsit jobb lett. A hasam puffad. Más tünetet nem észleltem most, max.néha egy kicsit hányingerem lesz de ez viszonylag megszokott nálam. 7 nap mulva fog megjönni naptár szerint. Szerintetek mi lehet a közérzetemnek az okozója?

2020. dec. 15. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonális változás a cikluson belül. Ahogy közeledik a menzesz megjelenhetnek pms tünetek. Sokszor a terhességgel kb megegyezőek. Ezért sem lehet csak tünetek figyelésével megállapítani egy esetleges terhességet. Ahogy védekeztek szinte 0 az esély h terhes legyél. Az ember szervezete sok mindent tud produkálni 😊
2020. dec. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!1-essel értek egyet.Biztos csak hormonális változás.Nem hinném,hogy terhes vagy,ha erre gondoltál.Néha menzesz előtt nekem is vannak hasonló tüneteim,de nem mindig.Kiszámíthatatlan a női ciklus :)
2020. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon megnyugtatnak :)
2020. dec. 16. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyébként is a terhesség jelei hónapok után jelentkeznek, nem egy hét után.
2020. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!