Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten alakult ki az...

Hányadik héten alakult ki az aranyeretek, ha kijott, aztán rendbe jött szülés után?

Figyelt kérdés
Mindjárt a 30.hetben vagyok, nekem úgy nagyjából a 10-12. Hét között alakult ki, előtte egyszer volt életemben és azt a kúp két nap alatt rendbetette. Na most terhesen rettenetesen küzdök vele, hetente biztos hogy kell kupot használják, van amikor jobb van amikor rosszabb. Nekem belső van, orvos már látta, szerencsére nem vérzik. De nem tudom ez az állandó aranyér dolog mennyire normális terhesen, a környezetemben nem is volt mindenkinek, akinek igen annak tényleg az utolsó hetekre jött ki. Már előre aggódom, hogy szülés után is így kell már éljek, vagy műteni.. A doki azt mondta hogy látja hogy van, de nincs begyulladva. Akkor ép egy jobb időszak volt.
2020. dec. 21. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
30. héten jött ki életemben először de nem volt vészes, kis krémmel rendbe jött.Na de a szülés után, ahhh, hatalmas lett az erőlködéstől napokig sírtam,nem aludtam, rosszabb volt mint a szülés.A háziorvos írt fel egy krémet (vényköteles) na az helyretett kb 3 hét alatt.
2020. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32. het korul, nem volt veszes. Viszomt a szules utan brutal volt, 2 het alatt jott rendbe :)
2020. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a szülés alatt jött ki,de már vittem magammal a hintőport és a sperti krémet.

1 hét alatt javult.

Azthiszem 3 hónapos volt a lányom amikor elmentem vele a proktológushoz,aki 3 cseresznye nagyságú belső aranyeret talált. Egy gyógyszertári kúpot kaptam. Azt mondta ha nem múlik el,akkor lézeresen (?) kisműtét alatt megoldható.

2020. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kitolàs alatt lett aranyerem, kb. 2 hèt alatt húzòdott vissza.
2020. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34. héten jött ki, nekem több külső is volt, szüléskor még durvábban. Én detralexet szedtem rá és Lioton géllel kentem, most húzódott vissza, 10 hete szültem.
2020. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.nél jött ki, terhesség után sokkal rosszabb lett. Olyan kör alakú párnát érdemes beszerezni meg glicerint és aszaltszilvát :D 2.nál már megvolt sose múlt el, és érdekes módon nem lett rosszabb,pedig lelkileg már felkészültem. 3.at várom, hát meglátjuk :D lehet,ha a 3. Meglesz elmegyek majd műtétre.
2020. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!