Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma pozitívat teszteltem....

Ma pozitívat teszteltem. Mikor érdemes menni orvoshoz leghamarabb hogy már legyen szívhang?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés. Ilyen erős pozitív teszt ritkán lehet kémia terhesség ugye? Két nap múlva van a nem várt. [link]
2020. dec. 24. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez pozitív gratulálok☺️ én mindjárt mentem tudni akartam jól van e a baba😁 aztan 8hetesen volt szívhang❤️
2020. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leghamarabb 7 hetes terhességgel szoktak menni a kismamák, addigra nagy valószínűséggel lesz szívhang :)

Ez nem kémiai lesz szerintem sem, valami biztosan elkezdődött de csak akkor lesz biztosan kimondható, hogy terhesség ha a doki látja, hogy nem méhen kívüli és van szívhang :)

De próbálj csak pozitívan hozzáállni! Nem lesz semmi baj! Szívből gratulálok! :)

2020. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2 hét múlva, de nyugodtan várhatsz 3 hetet is :)
2020. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 7 hetet érdemes megvárni. Én a lányommal 6+4, a fiammal 9 hetesen voltam először.
2020. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Végre egy pozitív teszt a gyakorin!

Gratulálok!

2020. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen raersz menni, en 10 hetesen mentem, ha panaszmebtes vagy, minel kesobb, annal jobb.
2020. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Gratulálok!

Én 8 hetesen voltam. Jó volt, mert elég volt hasi ultrahang és szépen látszott minden :)

2020. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-8 hetes kor előtt felesleges, mert előtte nincs szívhang. Tovább sem várnék, hogy az orvos mielőbb megerősítse a terhességet. Gratulálok, boldog babavárást!
2020. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!