Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Angel Care szivhang-figyelö...

Az Angel Care szivhang-figyelö nem ijeszti meg a babát?

Figyelt kérdés
Tesómnak volt, és első alkalom után többet nem is használta, mert megijedt tőle a kisbaba, ő úgy érezte. Én most láttam az üzletben és nagyon elcsábultam, most nem tudom, megvegyem vagy sem. Volt már, aki szintén azt tapasztalta, hogy megijedt tőle a baba? Tudjátok ajánlani? És hány hetes kortól lehet használni?
2010. aug. 13. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Pont ez a lényeg hogy megijedjen töle a baba.


Ha a baba olyan mélyen alszik be hogy nem vesz levegöt 20 másodpercig akkor egy éles hangot ad hogy mind a babát mind a szülöket riassza hogy nincs levegö vétel. Ilyenkor álltalában a baba felriad és magától elkezd levegöt venni, így meddigre a szülö oda ér, mar észre sem veszi hogy bármi baj lenne, vagy is azt mondja fals volt a riasztás.


Neked kell eldöntened akarsz-e ilyet vagy sem. Párom nagyon ellene van mert mindenki azt mondja falsra riasztott be. DE a legtöbb kisbaba hason sokkal jobban alszik. Viszont hason nagyobb a bölcsö halál valószinüsége.

èn parás vagyok és ezért szeretnék ilyet. Inkább ijedjek meg én 200x mint egyszer ne ébredjen fel.

2010. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj de inkább ijedjen fel a baba, mint hogy soha ne ébredjen fel.
2010. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
de nagyon meg szoktak tőle ijedni!!!!
2010. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ui: csak tájékoztatásul: a szívhagnfigyelő és a légzésfigyelő nem ugyanaz kedves válaszolók. Akkor most melyikről is van szó?
2010. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem sajnos az előző babám elhalt. Utána nemsokára sikerült ismét teherbe esnem. Hetente mentem volna dokihoz hogy nézze meg van e szívhang. Utána láttam a neten hogy van már szivhang hallgató. Kb 12 hetesen vettem és már akkor sikerült használni. Igaz kb 10 percig próbálkoztunk. Most 23 hetes vagyok . Eddig végig használtam. Sőt most is ha sokáig nem érzem mozogni. + ami még jó dolog hogy apa és a kislányom is szokta hallgatni. A használatát ki kell tapasztalni de én nagyon szeretem.
2010. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bocsi a légzésfigyelőre gondoltam. szívhangfigyelőm nem volt, ha sok pénzem lenne biztos vennék. azt nem értem miért ijed meg tőle a baba. a ctg alatt sem ijednek meg szerintem.
2010. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szívhangfigyelőre gondoltam. A tesóm azt mondta, hogy amikor használta a baba nagyon elkezdte rugdosni, ha abbahagyta, a baba is. A nagyon rugdosás tényleg gáz volt, mert ő valamikor a 7-ik hónapban kapta ezt a figyelőt, és addigra már kitapasztalta a baba mozgását, tényleg megijedhetett tőle. Azért, ha vannak még tapasztalatok, írjátok meg, mert gondolkodom nagyon:)
2010. aug. 13. 16:52
 8/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én 16 hetes vagyok. 3 napja voltam 4D-n, az elején aludt a pici, de amikor a szívhangot elkezdtük hallgatni, nagyon elkezdett kalimpálni szegény. Mondta is a nő h ezt nem szokták szeretni. Tegnap pedig a védőnő akarta meghallgatni, a pocim bal oldalán meg is találta, de 2 mp múlva már nem volt ott a kiskölök. Mondtam is h hagyjuk. Szóval én nem "csesztetném" vele a drágám.
2010. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Úgy döntöttem mégsem veszek, lehet, tényleg nem túl kellemes a babának, nem lehet tudni.
2010. aug. 15. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!