Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok a doki...

8 hetes terhes vagyok a doki azt mondta január végén menjek vissza. Normális ez? Annyit mondott a 12 hetes uh-t majd a kórházban csinálják. Pedig nála is van uh és jeleztem is neki hogy hozzá szeretnék járni továbbra is.

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A 8.hét után nekem is csak a 11-13 hetn kell mennem Down szürésre,addig azt sem tudom,hogy minden rendben van-e,de ugy látszik ez a normális

10 hetes kismami

2008. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem nem kell aggódnod.Az én dokim 2 hetente visszahív,pedig jól vagyok - én már arra gondolok, hogy simán lehúz egy vizsgálat/6000ft.Ha nincs semmi panaszod elég a 12.hetes Uh után visszamenned, hogy kiértékelje az eredményed.Nekem is a kórházban csinálják az Uh-t,pedig nála is van. Ha nem szimpatizálsz vele,akkor válts dokit.

12 hetes kismami

2008. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a kötelező u.h.-ot (12.heti,18.heti,36.heti)a kórházban csinálják.

nekem havonta kellett a dokimhoz járni.ő adta a beutalókat.

sok boldogságot

4hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem magánrendelésen csinálja a 12-13hetes uht, amúgy minden mást majd az sztk rendelőben. Én kértem, hogy ne keljen a kórházba mennem, személyes okokból...

Amúgy, ha nem piszkál folyton uhval, és kiírt minden vizsgálatot felvett terhes gondozásba, akkor semmi gond sincs...

2008. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én 6-12. hét között egyáltalán nem voltam dokinál, vagyis beszéltünk de meg se vizsgált, hiába fogadott orvosom, én elment egy magánklinikára a 12. heti genetikai uh-ra mert ott csináltak dvd-t, kombinált tesztet stb. Na csak annyit akartam mondani hogy 6 hétig nem tudtam semmi biztosat a babóról, de nem volt semmi probléma szépen fejlődött:)

14 heteske

2008. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2008. dec. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!