Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák! Milyen...

Túlsúlyos kismamák! Milyen volt a terhességetek?

Figyelt kérdés

Mennyit híztatok vagy fogytatok? Volt bármilyen komplikációtok? Babátok egészséges lett? Mekkora babátok született? Kellett diétát tartanotok?


Én első babámmal (3920 gr és 55 cm) még 65 kg voltam, 167 centihez, rengeteget híztam, 23 kg-ot, aminek a fele ment le szülés után, aztán elkezdtem hízni fokozatosan újra. A második baba nem akart sikerülni, 112 kg voltam ekkor (ez volt a mélypont), elkezdtem diétázni, sokkal többet sportolni, sikerült 88 kg-ig fogyni (ennyi vagyok most) és sikerült spontán teherbe esni. Félek, hogy sokat fogok hízni megint, mert még a víz is rajtam marad. Ha ránézek egy almára már fél kilóval nehezebb vagyok másnap. Hiába a hányás és a rosszullét. 160 gramm ch diétát tartok.


2021. jan. 3. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
169cm/86kg-val kezdtem. 106 kg-val mentem szülni. A bokáim a végére már nagyon fájtak a hirtelen túlsúlytól. Szerencsére nem volt komplikáció, a cukrom is rendben volt végig. 39+6-ra született egy teljesen egészséges 2900 gr-os babám. Most 5 hónapos, 91 kg vagyok.
2021. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem érdemes lenne felkeresni egy endokrinológus szakembert (akár endokrinológus nőgyógyászt), ha igaz amit mondasz, akkor hormonális problémád is lehet. Egy kivizsgálást megérne, plusz lehet, hogy tudna segíteni a súlyoddal kapcsolatban is.
2021. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
28%

De miert ettel annyit ?

Hogy nem lehet eszrevenni hogy felszalad rad 50 kilo? Az majdnem annyi mint amennyinek kene lenned normalis esetben. Szamomra mar ez hihetetlen.

Ehez nagyon nagy merteku zabalas es mozgasszegeny eletmod kellett.

2021. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
28%

Ird le

Hogy mibol allt a tegnapi

Etkezesed

Es azital is

Mindent beleertve

2021. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
162/92 vel lettem terhes, szülésre kerek 100 voltam. Egészséges baba, 38.hétre 3300grammal es 51cmel. Most szülés után 2 héttel 89 kg vagyok, rengeteg víz volt rajtam. Nem tartottam a diétát de figyeltem h kevesebbet egyek.
2021. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
81%
75,5 kg-al kezdtem a terhességemet, 158 cm magas vagyok. 80 kg-al mentem szülni, 73 kg voltam közvetlenül szülés után. 3960 grammal és 54 cm-el született meg a kisfiam a 38. héten. Szinte az egész terhességemet végighánytam, nem kórosan, de sokat volt hányingerem és még az utolsó hónapban is hánytam. Sokat voltam rosszul, fájt mindenem, fáradt voltam. A végére toxémiám lett, problémás szülésem volt, császár lett vége. De teljesen egészséges fiam született.
2021. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:

3as,nem akarom a dolgaimat részletezni, nem fogok kisregényt leírni és nem kell kiforgatni amit írtam. Örülök hogy számodra hihetetlen de nem érdekel. Minek írsz ha nincs közöd a kérdéshez? És ha kötözködni tudsz, legalább írnál helyesen.

2es,voltam endokrinológusnál.

Köszönöm, de mellébeszélésre nincs szükségem, légyszíves a feltett kérdésre válaszoljon aki akar.

2021. jan. 3. 14:00
 8/75 A kérdező kommentje:
A 2es,3asnak szólt amit írtam.
2021. jan. 3. 14:01
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél 90kgval kezdtem. 100kgval mentem szülni (51cm és 3100g ) szülés után 2 héttel 80kg voltam.

Most 95tel kezdtem most sem lesz sokkal több . Ez a terhesség még hányósabb és nem evősebb. Bár még csak 11hetes vagyok már -5nél járok minimum

Első terhességnél nem volt cukor problémám és semmilyen más sem diétát sem tartottam

2021. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
15%

Vagy le akarsz fogyni

Mert ahoz meg mindig az kene hogy legalabb 1 napi teljes etkezesed leirnad

De erre nem vagy hajlando mert akkor kiderulne hogy egesznap zabalsz es sajat magad vered at

Akkor meg mit akarsz?

2021. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!