Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta nem jött meg azóta fáj...

Amióta nem jött meg azóta fáj a mellem. Most vagyok 8 hetes terhes. Hasonló cipőben van valaki? Mikor kezdődőtt, mikor múlt el? Első babánál nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt az elsőnél semmi mell fájdalom. Most, a másodikkal 10 hetesen kezdődött. Elég furán fáj, olyan kicsit szúró fájdalom, és csak az egyik mellemben,es nem is mindig.
2021. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor múlt el mikor már nem szoptattam,végig a várandósság ideje + a szoptatás ideje alatt fájt. Mindkét terhességemnél így volt.
2021. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1, 2!


Első és második babátok milyen nemű lett? 🙂


Nekem az első kislány.

Most fiú a megérzésem, de nemsokára kiderül.

2021. jan. 7. 07:38
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Elsőre fiam lett, most foggalmam sincs hogy milyen nemu lesz. Örülnék, ha fiú lenne,mert adott minden. De ha lány, akkor se leszek letorve. Fő az egészség.
2021. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,egy fiú és egy lány anyukája.
2021. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, mielott megjonne a havim, elkezd a mellem szetdurranni a fajdalomtol. Most hogy a menzeszem nem jott meg es 6hetes terhes vagyok, jenetem ez az erzes hogy szetdurran a mellem kb 100-szor erosebben jelentkezik!
2021. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!