Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldalon bordakozi szuro...

Jobb oldalon bordakozi szuro fajdalom?

Figyelt kérdés
Par hete van, hogy napkozben el kezd szurni a jobb oldalon a bordaim kozott. Probalok helyezkedni, de nem mindig mulik el es van hogy rettenetesen szur. Ez a baba miatt lehet? Valamivel nyomja? Vagy becsipodhetett valami? Mar azt is olvastam, hogy epe, de nem akarom bemeselni. Jovoheten majd a dokinak is megemlitem. 32hkm
2021. jan. 6. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott, ha picit többet eszem. Szerintem már nincs annyi hely, a kajának mint az előtt. Elveszi a baba a helyet és összenyomódnak a belek szerintem😅
2021. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más is okozhatja a fájdalmat, orvosnak mindenképpen meg kell említeni.Vérnyomásod rendben?Nem vizesedsz nagyon?
2021. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neten inkább ne olvass, nekem is így kezdődött, teljes pánikba voltam, alig vártam mehessek a dokihoz, erre elkeztem érezni a picur lábait és azóta mintha eltört volna a bordám annyira rugdossa 😂 persze nem azt mondom, hogy neked is biztos ez van a háttérben, de a neten mindig minden panaszomról csak rémsztorikat találok és teljesen bestresszelek feleslegesen. Dokinak azért mindenképp említsd meg :) kitartást
2021. jan. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!