Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így? 12hetes...

Más is volt így? 12hetes vagyok . 2 hete durvult el nagyon a rosszullét.

Figyelt kérdés

Ma már ott tartok hogy a gyomrom nem fáj. Savam sincs éppen. De néha olyan mintha a gyomrom az összehúzná a görcs. Ma mar hányni is tudtam. Az elmúlt 2 hétben hiba volt hányingerem egésznap vissza soha nem jött semmi. 6-8hétig hánytam néha de tudtam enni és nem is fájt a gyomrom. Most nagyon fáradt vagyok semmihez sincs kedvem se energiám. A reggeli ez 3x álltam neki enni pedig csak egy fél zsemle vaj meg párizsi volt.


Meddig tart meg?

Kedden megyek az első laborra, de nem hiszem hogy az egy zsemle meg tej le fog menni 😔


2021. jan. 7. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ez változó hogy kinel meddig tart. Van akinél 15-16. ig hétig. Nekem 3 hét volt ilyen nagyon rossz tudom mit érzel. Ezt ki kell tapasztalni neker mi enyhíti picit ezeket a tüneteket. Nekem az hogy felkelés után egyből ablakot nyitottam friss levegő. Neha egy kis kekszet ettem. A hideg gyümölcslé is jó. De mindenkinek más válik be.

Kitartást talán már elmúlik.

2021. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felkelés után egyből öltözünk és megyünk a fiammal az oviba. Előtte gyorsan pár szem keksz. Még a kabátomba is raktam. De nem vált be. Minden napom más. Eddig ha időben ettem reggel kb 8kor akkor nem volt savam. Most mindegy volt mikor eszek a sav egész nap kitartott. De ez a mai még rosszabb. Bár most a gyomrom sokkal jobb.
2021. jan. 7. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. hét után mintha elvágták volna. Pedig addig folyamatosan émelyegtem, fájdogált a fejem. Hányni nem hánytam, de ez is legalább olyan rossz volt. Aztán egyszer csak azt vettem észre hogy tök jól vagyok, sőt, egyre több energiám volt. Ez egészen a 35. hétig tartott. Na onnantól jött a gyomorégés, nehézlégzés és társai, mert a gyerek felnyomta a gyomromat a mellkasomba... Na az még rosszabb volt!
2021. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, 7-dik héten kezdődtek a rosszullétek, alig vártam a 12-t azt mondták jobb lesz... Hát sokkal rosszabb lett. Szombaton lépek be a 17.-be eddig még nem javult. Kitartást neked is!
2021. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4es. Kitartást neked is.
2021. jan. 7. 14:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Most meg még nagyon barna szinte már fekete vér jön. Nagyon elegem van. Remélem semmi komoly.
2021. jan. 8. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvost hogy nézze meg. A biztonság kedvéért. A vér miatt.
2021. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már reggel elindultam dokihoz miután a fiamat kiraktam az ovinál.
2021. jan. 8. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!