Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy terhessegi teszt meddig...

Egy terhessegi teszt meddig mutatja ki a terhesseget?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arra lennek kivancsi, hogy egy terhessegi teszt meddig mutatja egyertelmuen a terhesseget? Vagyis hanyadik hetig?

Letezik hogy 8 hetben mar halvanyan mutatja?

Mert en pont igy jartam :(

Koszonom


2021. jan. 8. 08:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem kéne a 8.hétben hogy halvány,ha jól tudom.Menj el Hcg vérvételre a nőgyógyászodhoz.
2021. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
halvány legyen-t akartam írni
2021. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
A digitális fel évig azt hiszem.A kazettás az idők végezetéig.Lehet halványabb ha sokat ittál is.Bar nem írtad mennyivel halványabb.A csík erőssége teszttől is függ.8 hetesen van már szivhang,ha nagyon parazol nézzen rád egy orvos és ha rendben vagytok ne tesztelj többet mert csak stresszel és magad vele
2021. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Elozokhoz kepest joval halvanyabb nagyon

Csak kedden rendel az orvosom :(

2021. jan. 8. 08:46
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
csak stresszel és magad vele=csak stresszeled magad vele.
2021. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

inni nem ittam most csinaltam a reggeli vizeletbol.

Joval lathatobban halvany mint az elozo az elozorol majd leugrott a csik 2 hete.

2021. jan. 8. 08:47
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj ezen.Nem biztos,hogy gond van.Lehet csak többet ittál és azért halványult a teszt.Az orvosod kedden meg tudja mondani mi a helyzet.Vérvétel a biztos és persze UH.
2021. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
17%
Menj be ügyeletre valami kamuval.Vagy a vérvétel is jó amit az első válaszoló írt.Mikor látott orvos?
2021. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

6 hetesen latott doki.

Akkor marvolt szivhang is.

Csak volt itthonegy dupla megmaradt teszt gondoltam ellovom.

Tegnap este es ma reggel.

Mar az esti is halvany volt de a reggeli megjobban.

2021. jan. 8. 08:52
 10/34 anonim ***** válasza:
64%
Igen 8/8-as az ügyelet se rossz ötlet.Csak a vírus helyzet miatt nem árt az óvatosság.De ha a Kérdező ennyire aggódik akkor persze menjen be
2021. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!