Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nospa-pipolfen injekció...kapo...

Nospa-pipolfen injekció...kapott valaki már?

Figyelt kérdés

Mire kaptátok. Nem mondták meg konkrétan csak azt hogy ambuláns befektetnek megkapom a szurit és pár óra megfigyelés után eldől hazamehetek-e.


Voltam uh-n minden rendben mért adatok alapján 11+3 napos ami meg is felel annak hogy mekkora kéne hogy legyen.


2021. jan. 8. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
De mi a panaszod?
2021. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erős görcseid vannak?
2021. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Görcsoldó.
2021. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vérzés. Már 3x
2021. jan. 8. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
A nospa görcsoldó, a pipolphen pedig nyugtató. Jó két napig kába és álmos leszel.
2021. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig is nagyon fáradt voltam.
2021. jan. 8. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kaptam többször is. Erős, nehezen uralható görcseim voltak, meg 2x el is öntött a vér.
2021. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es. És a baba jól volt végig?
2021. jan. 8. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, már 2,5 éves, egészséges, okos!

Én is féltem akkoriban, hogy mi lesz Vele, főleg, hogy nekem 18 hetesen altatásos műtétem is volt, ami után 4x voltam visszatartáson, mert beindultak a fájások...

Nem volt egyszerű terhességem (nagyon nem), de végül sikerült valahogy eljutni a végéig úgy, hogy még csak koraszülött sem lett! Sok dologban kiemelkedik a kortársai közül.

Szóval higgy az orvosodnak, tudja, hogy mit csinál, értetek van!

2021. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!