Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj polip terhesen?...

Anta1992 kérdése:

Méhszáj polip terhesen? Mütötek vele valakit ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden jellegü méhszáj műtét a terhesség alatt hatalmas kockázattal jár (lásd, pl a Cerclage-műtétet os egyre kevésbé csinálják, inkább Arabbin gyűrűt tesznek fel, ha szükséges).

Mekkora a polip? Okoz panaszt, vérzés? Dokid mit mond?

2021. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de nem műtötték meg (szerintem nem is engedtem volna) . Kisebb vérzést okozott kb. 14 hetesen,akkor derült ki, emiatt egy hetet dekkoltam a kórházban. Igazából semmit nem tettek vele, a vérzés elmúlt, és többet nem is okozott semmi gondot, teljesen problémamentes terhességem volt a továbbiakban.
2021. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem sajnos 2 szer nagy vérzés volt. Elöszőr Dec 23.án utàna pedig 01.06. àn. Én sem szívesen engedem de sajnos muszàly csak nagyon féltem a babàt.
2021. jan. 8. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia mikor én voltam várandós és kórházban voltam volt egy szobatarsam akinek pont ez miatt feküdt be neki is meg kellett csinálni a műtétet mert folyamatosan vérzett. Semmi baj nem történt vele. Baba is jól fejlődött. Akkor volt O 17hetes terhes
2021. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írj kérdező,hogy mi lett veled.
2021. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt hála isten 17 hkm
2021. febr. 23. 16:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!