Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aranyér minden esetben...

Az aranyér minden esetben fáj? Úgy érzem az jött ki, de nem fáj.39 hetes kismama vagyok, gondolom a szülés nem fog jót tenni neki. Mivel kezelhető?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a körömvirág krémet használom. Nekem nagyon bevált.

32 heteske

2010. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, nem minden esetben fáj, de érezni azért lehet, hogy van ott valami, aminek nem kellene ott lennie. Minden alkalom után langyos vízzel tisztísd meg a területet, és érdemes kenegetni, a körömvirág krém is szuper, de bármi, ami gyulladáscsökkentő, megteszi, a lényeg, hogy ne hagyd kiszáradni, mert könnyebben bereped, és az már nagyon kellemetlen, vérezhet stb. Kitartást! A szülés ugyan nem tesz jót, de utána rendbe lehet tenni, és nem is biztos, hogy kint marad, talán évekre eltűnik! Sok boldogságot!
2010. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Rectanal aid nevű krémet használtam a terhességem alatt, és nekem simán helyre hozta. Mondjuk nem a legolcsóbb, de mivel nem akartam ártani Babónak, direkt olyat kerestem, ami csak gyógynövényeket tartalmaz, és végül ennél kötöttem ki. Én netem rendeltem, de láttam már patikákban is, szerintem egy próbát megér, mert szülés után is fogod tudni használni. (Amúgy meg mázlista vagy, hogy nem fáj...! :) )
2010. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!