Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha viszketéssel várok...

Baj ha viszketéssel várok hétfőig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 hetes vagyok. Tegnap voltam védőnőnél, akkor még semmi bajom nem volt. A tesztcsíkom is tökéletes lett.

Este fürdéskor nagyon megdörzsöltem odalent, azóta viszket a hüvelynyílásom és érintésre kellemetlen, fájdalmas.

Arra gondoltam, hogy esetleg a dörzsölés okozhat ilyet, vagy összeszedtem valamit? Nagy kárt csinálok, ha hétfőn fordulok csak orvoshoz?



2021. jan. 14. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Micovagot, az vény nélküli, nekem ezt ajánlotta a doki, mindig elmúlt tőle a viszketés, enyhe pirosodás.
2021. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon durva folyásom van a terhességem eleje óta, de az megszűnt.Most csak egy kevés, fehér-átlátszó, szagtalan folyásom van.

Aloeverás tisztasági betétet használtam tegnap, arra is gondoltam, hogy az okozhaz talán irritációt.

2021. jan. 14. 07:43
 3/3 A kérdező kommentje:
A viszketés elmúlt, viszont fájni még mindig fáj érintésre, törlésre. Pisilésnél nem csíp, nem ég.
2021. jan. 14. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!