Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hugyuti fertozes terhesen,...

Hugyuti fertozes terhesen, viszkethet tole odalennt? tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Multheten voltam dokinal. 9 hkm vagyok.

Hugyuti fertozesem van arra kaptam gyogyszert (porban) amit 2 nap este megkellett igyak.

Jovoheten megyek ujra dokihoz.

Viszont eszre vettem, hogy elkezdett viszketni odalent :(

Ez lehetseges a huvelyi fertozestol?

Soha az eletembe nem volt meg ilyen gondom.

Belulrol kezelve volt a gyogyszerel valoszinu h nem hasznalt a gyogyszer?

Vagy kulsoleg is kezelni kell valami kremmel?

Ha jartatok mar ilyen cipoben kerlek irjatok tanacsot :(


2021. jan. 16. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha antibiotikumot kaptal ra, akkor amiatt kialakulhatott most pluszban egy gombas fertozes is. Ezert szoktak javasolni, hogy mindig hasznaljunk melle huvelyflora helyreallito kupot is.

Mindenkeppen menj el nogyogyaszhoz, nezze meg, es ha tenyleg gomba, akkor ad majd ra valamit. A kezeles utan pedig mehet a huvelyflora helyreallito.

2021. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a port, nekem jó pár éve kellett, nekem is gombát okozott az antibiotikum miatt.
2021. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerdan megyek hazirovoshoz. 26 an nodokihoz.

Haziorvos tud irni ra valamit?

2021. jan. 16. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát háziorvos szerintem csak nagyjából, inkább nőgyógyászati vizsgálat kéne. Ő tudja megnézni, hogy gomba, baci vagy vírus áll-e mögötte és milyen gyógyszert adhat rá ennyi idős terhese .
2021. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha monuralt kaptal,az antibiotikum a felfazasra. Antibiotikum utan kialakulhat huvelygomba. Egy kis probiotikumot nem artana/artott volna szedned az antibiotikum melle. Normaflore siman mehet terhesseg alatt. Legalabbis szerintem ez allhat a hatterben,de doki ugyis meg tudja mondani a biztosat. :)
2021. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, ugyanígy a por után nekem is gombát okozott... probiotikum, és sensitiv intim mosakodó pár nap alatt helyre hozott!

( azt hozzá kell tennem, hogy kaptam valami probiotikumot is az antibiotikum mellé, de amellett alakult ki a gomba😅 dmben kapható rózsaszín dobozos probiotikum segített)

2021. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Probiotikum az emesztes miatt van, inkabb abban segit, hogy ne legyen hasmenesed. A gombat huvelykuppal lehet megelozni.
2021. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Kliont kaptam antibiotikum utáni gombára, de azt 12.hêt előtt nem lehet. Én felhívnám a nőgyógyászt, szerintem vizsgálat nélkül is tudni fogja mit kell tenni, max ír fel e-receptet.
2021. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!