Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok, milyen vas...

10 hetes vagyok, milyen vas tablettát szedhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Első babámat várom, 10 hetes vagyok.

7 hetesen voltam először ultrahangon ahol minden rendben volt, jövőhéten kell majd legközelebb mennem. Így még nincs semmilyen labor eredményem stb.

A kérdésem az lenne, hogy én alapból nagyon vashiányos vagyok már rég. Sosem szedtem rá viszont semmit. Ma reggel viszont arra keltem, hogy iszonyatosan megszédültem, forgott velem az egész szoba és nem akart megállni. Pár perc után ha a plafonon csak 1 pontot néztem megállt a forgás de ahogy oldalra fordítottam a fejem újra forgott minden, nem akart megállni. Éreztem hogy nincs egyensúly érzékem se semmi.

Majd lassan hálistennek elmúlt, de azóta szörnyen fáj a fejem és remeg a kezem az ijedtségtől. Olvastam a neten hogy vashiány okozhat ilyet terhesség alatt, és nekem ugye az van.

Femibion 1et szedek, ezenkívül semmi mást.

Tudtok ajánlani valamit amit vashiányra szedhetek, ami segíthet?

Természetesen megkérdezem a gyógyszerészt is mit ajánl.

De szívesen vennék személyes tapasztalatokat vagy akinek volt esetleg ilyen szédülése mi volt a megoldás.

Köszönöm a segítséget előre is


2021. jan. 17. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Neoferrofolgamma
2021. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

/ maltofer is jo


Vényesek


Ezeket kaptam amikor terhes voltam


1.

2021. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maltofer
2021. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jovoheten kérdezz rá a dokitol
2021. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sorbifer Durulest kellett szednem, de tényleg egyeztess orvossal
2021. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maltorfert és Kreuterblut szirupot szedtem
2021. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Laktoferrin. Ez nem vastabletta, de hatékonyabban rendezi a vas szintet és nincsenek olyan kedvezőtlen mellékhatásai.
2021. jan. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!