Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan elte tul a terhesseg...

Ki hogyan elte tul a terhessegi rosszulletet egy totyogo mellett?

Figyelt kérdés
Az ejszka vagyok a legtobbet rosszul, akkor hanyok igy napkozbe is nagyon faradt vagyok vegig.... valakinek valami bevalt praktika ? nem szeretnem, hogy ranyomja a belyeget az egyuttoltott idore a gyerkekkel.... ki hogyan elte tul ezt az idot? A 12.het utan tenyleg enyhulni fog? 11hetes vagyok, de mintha csak rosszabb lenne... az elsovel semmi bajom nem volt

2021. jan. 17. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem enyhült, a 36. hétig hánytam egész nap, utána megszántak és kivették császárral, nem lett testvére, 7 hónapig ezt nem lehet csinálni gyerek mellett. Általában a 12. hétre megszűnik.
2021. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14.héten múlt el.
2021. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nost léptem a 12.hétbe. Szerencsémre most kb csak 2hétig voltam émelygős 6-8.hétig. Kisfiam 15hónapos lesz. Vele a 12.hétig r.hadtul szenvedtem. Hánytam, alig ettem. Általában a 12.hét után elmúlik, vagy enyhül.
2021. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a 15.hétig volt hányás és hányinger,émelygés mindentől.

Addig alig ettem valamit,amikor már tudtam akkor is csak gyümölcsöt és zöldséget,nagyon ritkán tudtam enni húst.

15.héttől elmúltak a ezek a tünetek.


Most vagyok a második terhességem 22.hetében és még most is sokszor a semmiből rámtör egy hányás vagy egy nagyon erős hányinger.

Elején kb semmit nem tudtam enni,csak az üres kiflit és banánt,még a víztől is hánytam.

Remélem azért nem tart ki szülésig ez. :/

4éves a lányom,de mellette se volt könnyebb a rosszulléteket elviselni.


Általában a 12.hétre elszokott múlni,valakinek kicsit tovább is van de enyhűlnek,nem mindenki szerencsés.

Kitartást!

2021. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, az uziket! A 13.het fele elmult!😊
2021. márc. 5. 13:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!