Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes babás vagyok. Magánre...

12 hetes babás vagyok. Magánrendelésre járok, egy nagyon aranyos dokihoz, igaz nem olcsó.8ooo/Hó. Kötelezö öt megfogadni ha szülök? Mitcsináljak? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező megfogadni, de szerintem Ő számit rá hogy majd továbbra is ő lesz az orvosod, és neki adod azt a 60-100ezer Ft.-ot amit elkérnek egy szülésért a fogadott dokik.Nekem nincs külön orvosom, SZTK rendelésre járok mindig ugyanahoz az orvoshoz, szülni pedig éppen aki bent lesz annál szülök.28 hetes kismami
2008. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, én is magánrendelésre járok, így a doki tök automatikusan azt hiszi hogy nála szeretnél szülni is, legalábbis nálunk ez így adott volt.. ezt tisztázzátok le!

Boldog Babavárást

14 heteske

2008. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen csak,hogy mennyi a szülés.Az nem mindeggy.ha nem mondja meg?mennyit illik adni? Nem állunk valami jól.
2008. dec. 2. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed megmondja hogy nála mennyi, a barátnöm is megkérdezte az orvosát és ő kerek-perec megmondta hogy minimum 60 ezer Ft. ennél kevesebbért nem is vállalja a szülés levezetését, ha meg sokkalod amit mond akkor egyszerüen mond meg neki hogy sajnálod de neked nincs ennyi és nem jársz hozzá többet.Nem kötelező fogadni dokit,még ha a vizsgálatokat magán úton rendezted.28 heteske
2008. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, általában a magánrendelési összeg 10X szokott lenni, az nálad tényleg elég sok lenne így, nálunk 4000 Ft/magánrendelés, én mondjuk nem kérdeztem de szerintem 40-50 körül lesz, többet nem adnék. Egyébként tényleg rá lehet kérdezni, legalább tisztán látsz majd!

14 heteske

2008. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 8000/ alkalom. Én megkérdeztem, erre ő azt mondta nem mond konkrét árat. Ezek után ne is gondolja, hogy a 10szeresét fogom neki kifizetni... A kötelező őt megfogadni kérdésedre is csak őt tudom idézni: ha hozzám jár, természetes, hogy nálam fog szülni, de mivel ő plusz szolgáltatást nyújt (bármikor felhívhatom, ha nem ügyelet akkor is bejön, ha szülök) azt meg kell fizetni...
2008. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18/57-es.megkérdezhetem,hogy kihez jársz?
2008. dec. 2. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező nála szülni,de mivel ő kíséri végig a terhességedet,ajánlatos.Valóban a 10x szokták adni,ami nála 80000 ft.Én kerek perec rákérdeztem(mivel az én dokimnál 1 vizsgálat a magán praxisában 12000ft)és ő megmondta,h 70000ft,a fogadott szülésznőm(akivel ő mindig együtt dolgozik)30000ft(az ő tarifáját is a doki mondta meg)Ez Bp.-i viszonylatban-mármint a doki-nem is olyan eszement összeg.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A leutolsónak irnám!! Neked lehet nem nagyon számit az a 100000ft,de másnak SOK!!
2008. dec. 3. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
18/57-es vagyok. Dr. Deák Mihályhoz.
2008. dec. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!