Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek aggodnom kène?

Szerintetek aggodnom kène?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy nagyon szar allapotba vagyok jelemleg, ès csak szeretnèk kis lelkitámaszt kèrni toletek.

Szóval annyi hogy ugye szedek fogamzásgátlót egy ideje, viszont valamiert mostanába nagyon nem èrzem jól magam. A mensim is kimaradt, helyette ilyen barnás folyásom volt csak. Meg hanyinger fej fajas, hasi görcs, mellfajas, szedules, ilyen tuneteim is vannak. A lelki allapotom jelenleg nm a legjobb, baratnőm egy sincs aki mellettem lenne. Holnap megyek tesztet venni de most barátommal is osszevesztem es nem hajlando eljonni velem mert van minden mas jobb dolga csak nem eppen az h velem torodjon, amikor a legnagyobb szukseg lenne ra...

Szoval nagyon aggodok minden miatt, holnap megveszem a tesztet de remelem hogy nem vagyok terhes. Nem jönne most jól...ha ezt meguszom, maskor biztos nem csak gyogyszert használok hanem gumit is..valakinek valami velemenye? Nyugidtan irja le:)

(Bocsanat a sok helyesiraser meg a hulye fogalmazasert de kb a billenytuzetet alig látom jelenleg)


2021. jan. 21. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a teszt fogja tudni megmondani, terhes vagy-e, de nagyon szorítok! A többi miatt meg kitartást!
2021. jan. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2021. jan. 21. 02:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen, pontosan szedted a tablettát, és nem volt olyan tényező, ami miatt esetleg csökkenhetett a hatása, akkor kicsi az esélye, hogy terhes vagy, de nem 100%-ig kizárt. Valóban, a teszt majd megmondja.

Viszont a helyedben elgondolkoznék, hogy jó ember mellett vagy-e, ha ennyire nem foglalkozik Veled, amikor szükséged van rá, főleg egy olyan dologban, ami igencsak őt is érinti. Mert ha mégis terhes vagy, az az ő felelőssége is, és együtt kell döntenetek...


Kitartást, és írj majd, mi lett! Addig pedig próbálj megnyugodni.

2021. jan. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ezek után engem többet nem lát az biztos...

Ès köszönöm, aranyos vagy:)

2021. jan. 21. 07:37
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Vettél tesztet?

2021. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, negatív lett:)
2021. jan. 23. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök neki!

A legjobbakat kívánom! 😊

2021. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!