Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Találok köztetek...

Kismamák! Találok köztetek olyat,akinek az utolsó menstruációja decemberben volt,és már volt dokinál? Nekem dec.18án volt utoljára,február 2án megyek orvoshoz. De már annyira várom! Jan 17én teszteltem pozitívat!

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 23:17
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

28 vagyok, én is ezen gondolkodtam (vagyis ebben reménykedem), de ez volt az első hónap amikor pozitív ovuteszt is segítette a 'munkánkat' :D

az alapján maximum 2-3 napos eltérés volt a középidőtől.

azért a szívhang és a növekedés üteme bíztató.


Nektek is kitartást :) ez a várakozás nem könnyű, még jó hogy van lehetőség beszélgetni róla.

2021. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is jó beszélni róla. Még 12 napot kell várnom. Nagyon sok. Lassan telnek a napok. De nagyon bizakodom én is. Nem értem miért várnak 2hetet nekem is az Uhval? Pár nap alatt már lenne változás.
2021. febr. 4. 17:59
 33/53 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez amúgy is a végtelenségnek tűnik; és ahogy a méreteket nézegettem 5-7 nap alatt is duplázódik az első időszakban.

Bár ennél hamarabbra nem is nagyon kaptam időpontot, mint ahogy visszahívtak.

Erősen gondolkodom, hogy a kimaradó két hét alatt egyszer még elmegyek.

Igazából minden támogatást megadtak, ami a laborok alapján szükséges volt, tehát nem ezen múlik, csak megnyugtató tudni legalább 5 percen át, hogy minden OK.


Vagy esetleg veszek egy UH-t itthonra :D

2021. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Kérdező neked legalább a méreteid nagyobbak, nálam 1 héttel kissebb és hát az lehetetlen, mert nem is voltunk együtt csak már mikor + volt a teszt. Plusz még akkor 7.én lett volna ovum és akkor hogy lehetett + már 9.én.

Sajnos semmit nem tudunk tenni abban reménykedek, hogyha nem tud fejlődni legalább műtétet szeretném megúszni.

2021. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Igen,nagyobb. Reménykedjünk,mást tényleg nem tudunk tenni. Az otthoni Uh nem is rossz ötlet :D :D Itt remélem beszélünk a fejleményekről még. Egyébként tüneteid vannak? Nekem nem sok,bár előző 2 fiamnál is szinte tünetmentes voltam.
2021. febr. 4. 19:43
 36/53 anonim ***** válasza:

Csak a cici fájás és néha kis hányinger.

Előző 2 terhességemnél brutál volt a hányinger, de akkor tavasszal kezdtem és amikor meleg volt akkor volt nagyon rossz. A kettő nagy gyerekemnél semmi tunetem nem volt.

2021. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Mennyi idősek a nagyobbak? Nekem van egy 12 és egy 7 éves kisfiam. Én 36 vagyok :)
2021. febr. 4. 19:56
 38/53 anonim ***** válasza:
Nekem 23,21 évesek a nagyok 22 hós a pici. 41 vagyok
2021. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, vannak fejlemények?
2021. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
1 vagyok tegnap meg is műtöttek. Kérdező nálad jól alakult?
2021. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!