Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt húsundo...

Norikaaa20 kérdése:

Akinek terhesség alatt húsundora volt mivel pótolta a fehérjét? Én az elején minden hústól undorodtam. Most a baromfi virslit,csirkemellet tudom enni, de olyan unalmas már . Parázok,hogy nem viszek be elég fehérjét

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Nem vagyok szakértő de esetleg fehérje porra nem gondoltál még?Kérdezd meg az orvosod hogy lehet e mert elvileg lehet.Több isteni ízben van csokitól kezdve amit csak szeretnél
2021. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Hú, nyugodj meg, a vegánok sem halnak éhen, ugyanis a szervezetnek nem kifejezetten állati fehérjére van szüksége, hanem szimplán teljes értékű fehérjére, amit magának is össze tud állítani komplettálással.


Teljes kiőrlésű gabonák, hüvelyesek, magvak, ezekből minden nap fogyassz, lehetőleg egyszerre minimum két típusból.

2021. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
hüvelyesek millióképp elkészíthetőek(főzelék, fasírt, saláta, én pl imádom a lencse bolognait stb)
2021. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

A 2-es nek igaza van, másrészt ha jól értem a kérdést, csak húst nem eszek, tojást, tejterméket igen, amiben van állati fehérje!

De a szervezetnek nem állati, hanem akármilyen fehérje is jó, az lenne nehéz, hogy túl kevés fehérjét fogyassz, ha közben nem koplalsz!

2021. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek.

Tejet mindennap iszok. 1 bögre sima tejet és mégegy bögre omega 3 tejet , ez dúsított mindenféle vitaminnal.Próbálok mindig enni tojást is, teljes kiőrlésű dolgokat . Csirkehúst is ha éppen eltudom készíteni úgyis,hogy ne legyen uncsi .Énis úgygondolom ha nem lenne elég akkor csak nem undorodnék ennyire a hústól.

Azt hittem félidőtől jobb lesz de csak rosszabb sajnos.

2021. jan. 28. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Mondom a fehérje port próbáld ki vagy zab is van por formájában de a gyártót nem mondom mert az reklámnak minősül.Orvosod is biztos mondaná hogy rendben van és veszélytelen
2021. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
6-os, de minek egyén mű fehérjét, ha ehet természeteset is?
2021. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bab,lencse,túró ezekben azért van fehérje is rendesen.
2021. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

1.Mi a mű a zabban és a tejsavófehérjében?

2.Miben nincs oda nem való adalékanyag?Ami tejet megiszik,húst megeszik bár hangsúlyozta hogy undora van ,abban is ki tudja mi van?

3.Több terhes ismerősöm gond nélkül használta sőt az orvos a jelentős mennyiségű fehérje bevitelt kifejezetten javasolta is

2021. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Általában a reggelim zabkása,mandulatejjel chiamaggal , meg valamilyen gyümölccsel. Vagy tojás valamilyen formában .

A forever vaníliás feherje pora viszont van itthon. Az jó lenne szerintetek?

2021. jan. 28. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!