Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33+5 menstruációs görcsök,...

33+5 menstruációs görcsök, lehet gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma délután ahogy hazaértünk a boltból (3-4 óra mászkálás után) mensi szerű görcseim lettek. Annyira nem erősek, el is aludtam. Összehúzódást, keményedést nem tapasztaltam, olyan még nem is volt velem. Most is diszkomfortérzés van a hasamban, de már nincsenek görcsök. (Kb.30 percig tartottak)

Vérzés stb. természetesen nincsen.

Lehet szélgörcs vagy puffadás okozza szimplán? Van egy enyhe “nyomnom kell” érzésem, mint szélgörcsnél.

Baba egyébként mozog néha, de nem nyugtalan. Magnéziumot vettem be, pedig hetek óta nem használom.



2021. jan. 31. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Holnap kezdem a 34.hetet. Ma délután nekem is volt mindjárt megjön érzés, pedig egy ideje nem volt. Én már arra is gondoltam, hogy az időváltozás miatt van. Magnézium és fekvés segített.
2021. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én közben elmentem mosdóba és hát nem mondom, hogy megszűnt, de jobbnak jobb.


Az én kislányom alapvetően lusta, van, hogy napi 1-2x érzem mozogni. Tegnap viszont meg sem állt és ma is aktív magához képest. Lehet, hogy tényleg a hó tehet róla, de remélem még nem készül kifelé...

Apa bezzeg halál nyugodtan nézi a kis sorozatát és simizi a hasam, csak rám jött rám a frász.

2021. jan. 31. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Nekem is voltak menzesz szerű enyhe görcseim kb ennyi idős terhesen. Nem lett semmi gond belőle, a 39. héten született meg a kisfiam. Magnéziumot érdemes ilyenkor bevenni.
2021. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

El is múlt szerencsére :)

Megijedtem, nehogy meginduljon nekem vagy kinyíljon a méhszáj vagy valami...Az utóbbi majd kiderül nyolcadikán

2021. jan. 31. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!