Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valakivel olyan hogy...

Volt mar valakivel olyan hogy terhesseg soran kicsit lent volt a mehszaja? Most voltam ultrahangon es nekem a multkori ultrahang ota kicsit most lejebb ment Felek hogy mivan ilyenkor mit lehet tenni

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Később lehet csináltatni plasztikát.


Sokat szült nőknél néha sajnos előfordul, hogy kiesik a bélés.

2021. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez az elso terhessegem es jelenleg 18hetes vagyok
2021. febr. 1. 20:23
 3/5 A kérdező kommentje:

Mehlepeny*

Elirtam

2021. febr. 1. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

beszéd meg dokival.


esetleg méhszájzárás?

2021. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoval lent tapad a mehlepeny, es esetleg reszben, vagy akar egeszben fedi a mehszajat? Ne aggodj, a kovetkezo hetekben ahogy no a mehed nagy valoszinuseggel feljebb kerul. 18 hetesen ez meg nem olyan ritka, a 30 hetes ultrahangon ujra ellenorizni fogjak.

Ha a 30. heten meg mindig annyira lent van, hogy ralog a mehszajra, akkor a termeszetes szules kizart, csaszarozni fognak elore megbeszelt idopontban. De ez nagyon ritka, ahogy no a mehed feljebb fog ez menni, szoval ne aggodj rajta.

2021. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!