Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen tetőzött, most...

8 hetesen tetőzött, most pedig (9 hetesen) enyhült a hányingerem. Ez normális? Lehet, hogy ilyen korán elmúlik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Terhességben bármi lehetséges. Nekem nem is volt hányingerem, pedig számítottam rá. nem lehet tudni mi lesz, lehet hogy hetek múlva meg visszatér...

Amúgy simán enyhülhet már most korán is, nekem égett a gyomrom egy rövid ideig, de aztán egyik napról a másikra megszűnt.

2010. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
olyan rossz, hogy amíg nem rugdos, addig aggódok. különösen a 12. hétig. de az még olyan messze van
2010. aug. 16. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Én még most is aggódok, mindig van valami, amin lehet izgulni. Az elején nekem is furcsa volt, hogy alig volt tünetem. Sokszor olyan volt mintha nem is lennék terhes. Alig vártam már az ultrahangos vizsgálatokat!

Biztos minden rendben van, ne aggódj!

Szép és boldog babavárást kívánok neked!

32 heteske

2010. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ma vagyok 9 hetes. Én nem hánytam egyszer sem, és csak a 6. héten émelyegtem egy hétig. Azóta semmi el. Esetleg a szagokra vagyok egy kicsit érzékenyebb. Ja, meg eddig minden délután aludtam, de most, hogy egy órával később kelet még aludni sem akarok délután. Szóval a tünetek jönnek mennek.
2010. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. babámnál nem volt hányingerem sem. Most a 2.-nál főleg az elején szenvedtem a hányingertől nagyon. Nem hánytam, de szinte elviselhetetlen volt a hányinger. Aztán egyszer a 9.-10. héten elmúlt. Nagyon megijjedtem, rohantam is uh-ra, de minden rendben volt. Rá 1-2 hétre megint kezdődött a hányinger. De mostmár a 23. hétre teljesen elmúlt.
2010. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Annyi rosszat olvasni. De mindig próbálom magam azzal nyugtatni, hogy nem vérzek, nem görcsölök, akkor biztos nincs baj. de a rémtörténetek nem hagynak nyugodni. Volt akivel csak az uh-n közölték a rossz hírt és semmit nem vett észre belőle.


A te történeted egy picit megnyugtat, ezek szerint nem vagyok egyedül.

2010. aug. 16. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanígy voltam. 7 hetesen kezdődött a hányinger, 9 hetesen pedig minden tünetem elmúlt. Se hányinger, se mellfeszülés.. KÉtségbeestem, rohantam ultrahangra, de semmi baj nem volt! Ezután egy hét múlva előjött minden újra, és egész a 16. hétig eltartott.

Ne félj, tuti nincs semmi baj a babával.

2010. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt még lehagytam, hogy szerintem az interneten ne is olvasgass semmit... Én is így voltam, a párom már ki akarta kötni a netet :-D Aztán rájöttem, hogy felesleges ilyeneket nézegetni, mert ezzel max. felbosszantom magam, annak meg nem sok értelme van. A 12 hetes uh. óta viszont olyan nyugodt vagyok, hogy már ez sem normális :-D

30 hetes

2010. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
te már nyugodt lehetsz. most már max koraszülött lehet a babád és az orvostudomány fejlett :) de nem lesz az, csak én biztos így gondolkodnék majd :)
2010. aug. 16. 15:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező azóta hogy vagy?

Én is most töltöttem a 9. hetet szerdán és én is nagyon izgulok hogy minden rendben van-e, mert nekem tavaly már volt egy elhalt terhességem és egy spontán vetélésem is.

Én a 6.héten voltam utoljára orvosnál akkor azt mondta minden rendben és mehetek már védőnőhöz is, mert pulzált a kis szívcső.Jövő héten kell mennem megint, de már annyira izgulok.

Te mikor mész legközelebb?

2010. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!