Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki rendelt már a bonprix.h...

Valaki rendelt már a bonprix.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mennyire méret arányos?

Kismama illetve baba ruhákat szeretnék rendelni. Főleg a kismama fehérneműk érdekelnének.



2021. febr. 2. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A termék fölött van egy értékelés funkció,nagyon sok terméknél több száz vélemény van,azok hasznos tippeket adnak.

Sokan leírják hogy milyen méretűek,mit rendeltek és jó lett e vagy sem.

2021. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már rendeltem kismama ruhákat (is) onnan. Én is mindig elolvasom az értekeléseket, véleményeket, abból döntöm el, hogy érdemes-e megrendelni.
2021. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kismama ruháim nekem is vannak onnan, méret és minőség is megfelelő
2021. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy magyar csoport facen, ott nagyon segítőkészek a tagok.
2021. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hordozó/kismama kabátot rendeltem, de vissza kellett küldenem mert túl nagy volt. Pedig lemértem magam, megnéztem a táblázatot és úgy 52-es kellett volna. Mondom magamnak, hogy oké, hogy kövér vagyok, de amikor 30 kg-val voltam több akkor hordtam 52-es ruhákat. Úgyhogy rendeltem egy 48-ast, ami ugye nagy volt, visszaküldtem végül a 46-ost rendeltem és az jó lett. A visszáruzás egyszerű, a pénzt hamar visszakaptam. (csere nincs csak vissza küldeni lehet és újat rendelni)
2021. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én egy kismamafarmert rendeltem. Lemertem magam, és annak megfelelően rendeltem. De nagy lett. Így rendeltem egyel kisebbet, és az szuper lett. Szerintem olyan méretet kell rendelni, amilyet éppen hord az ember,es nem a merettablazatuk alapján.
2021. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Én kismama kabáttal jártam így, a mérettáblázatnak megfelelőt rendeltem, eggyel kisebb is elég lett volna valószínűleg. Igaz, hogy így jól alá tudok öltözni (vastagabb pulcsi), meg a terhességem végéig jó lesz rám tutira. Amik a kabát alatt voltak kommentek, nagyon hasznosak voltak (méret és minőség szempontjából). Egyébként a minőségre nem panaszkodom, meleg, strapabíró, azt hozza, amit ígért. A kiszállítás nem túl gyors, 1 hét körül van.
2021. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az M-es farmer meg szuleskor is nagy volt. Pedig amúgy M a meretem. De lehet csak azt méretezték el. Illetve amúgy en nem híztam. Csak a hasam.
2021. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta onnan öltözködöm.
2021. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam az értékelést, hogy a hordozókabát nagyobb, mint a mérettáblázat.

Így a méretembek megfelelőnél eggyel kisebbet vettem.

Pont jó lett.



Baba ruhák engem is érdekelnek

2021. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!