Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szúrkál a hasam alja ma egész...

Szúrkál a hasam alja ma egész nap. De a bal petefészkemnél is. Rosszat jelenthet? 15 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Azalatt a 10 hét alatt 3x voltam vérzés miatt dokinál. Nagyon izgulok amúgy is hogy még egyszer ne kelljen mennem miatta.

Volt egy hülye álmom este,hogy a szülői házban voltam és a wc-n elvetéltem.(a ház már el lett adva)


Most hogy ennyit szúrkál nagyon ideges vagyok. Nem görcsölök és nincs semmi más panaszom de nagyon ideges vagyok.


2021. febr. 3. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A szalagok nyulasa miatt is lehet. Nekem a masodik trimeszterben sokszor volt ilyen es mindig megijesztett, de csak nottunk :)
2021. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!