Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen mensis görcsök?

25 hetesen mensis görcsök?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek ultrahangra,3 hete voltam legutóbb,ott minden rendben volt,már akkor voltak mensis érzéseim,azt mondta a doktornő normális, szedjek magnéziumot,kaptam is receptre 2x1.

Estére nagyon szokott feszülni is a hasam alja,a mensis görcsök nem állandóak,napi 2x-3x kisebb ideig,kb 1 perc.

Ez jelent valamit? Vagy csak nől a baba és vele együtt nyulnak a szallagok és a bőr?



#terhesség #kismama #25 hetes #Mensisfájások
2021. febr. 4. 00:10
 1/7 A kérdező kommentje:
A magnéziumot 2 hete szedem,reggel és este egyet.
2021. febr. 4. 00:11
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem erős érzés.
2021. febr. 4. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Magnéziumból én a 16. héttől kB 3*2 szedtem, most változtattam 2*3 ra, te milyen magnéziumot szedsz?


Magne b6 ból 6db-ot lehet max.


Nekem azt mondta a dokim, hogy ezek az érzések normálisak, egyre nehezebb a pocak, azért feszül, a görcsök akkor lennének aggasztóak, ha rendszeresek lennének, gondolok itt arra hogy 10 percenként görcsölne 2 percig..

Nekem legalábbis így magyarázta a doki.

Mindenképp említsd neki hétfőn amikor mész hozzá.


Ami még jó lehet, próbálj meg pihenni és nyugtató zenéket hallgatni, rád és a babára is jó hatással lesz.


Kitartást!

2021. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából azt mondta ha nem szűnik 2x1től növeljem 3x1re.

Magnetrans-243mg,nem tudom ha van ilyen otthol is,mi németországban élünk.

Próbáltam növelni az adagot de megy a hasam tőle és lassan úgy veszem észre,hogy kettőtől is 😐


Sokszor van,hogy napokig nem érzek semmit,de van hogy állandóan van egy érzés a pocakomban.


Köszönöm a válaszod.Minden jót neked !

2021. febr. 4. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajna ezt a márkát nem ismerem.


Amit észrevettem még magamon és lehet higy neked is ez lehet a gond..

Az ülőmunka miatt, elvileg a poronty feszít mert nincs annyi helye, mintha fekudnék, emiatt is fájhat.. Vagy nekem a terhes nadrágoktól, túl vastag az anyag, nyom, egyáltalán nem kényelmes. Sima cicanaci viselek, pocakom aljáig ér és nincs baj.. Mondjuk 11 körül nekem is elkezdodik a feszules...

26.hetben járok..

Vigyázz nagyon magadra! Ne aggódj, ezek a tünetek normálisak, csak szokatlanok és azért ijedunk meg egyből.

2021. febr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg fogom figyelni énis terhes nadragokat hordok.


Énis be léptem ma a 26hétbe,első terhességem és nagyon túl aggódom már az első perctől peddig nincs okom rá de annyira szeretném hogy minden rendben legyen,vigyázz te is magadra,boldog babavárást.

2021. febr. 6. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősítsd magadban higy minden rendben van és lesz is!

Éééés van még egy dolgod...

Mosolyogj sokat, táncolj (persze csak kényelmesen) és érezd jól magad, ha te jól érzed magad, a babád is. :)


Boldog babavárást!

2021. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!