Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha előbb van ovu mint ahogy...

Ha előbb van ovu mint ahogy szokott lenni akkor előbb kell megjonnie?

Figyelt kérdés

Mert most előrébb csúszott 13. napon volt ovum .

A ciklusaim általában 29-30 naposak és 15-16 .napon szokott lenni .

Most mert csuszott előrébb?

Elvileg holnap kéne megjonnie.

Párommal 12. napon voltunk együtt .

És nem érzem hogy megjonne.



2021. febr. 6. 15:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Az lemaradt a hom még mindig magas 37,0 nemertem mert nem esett le az alaphore. 3.napja barnazas van,8.jöt meg este de nagyon minimálisan 2 . nap indult be a verzes ,2 napig erős vérzés azóta csak barnazok.


Szerintetek mitől lehet ?

2021. febr. 14. 08:18
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legvalószínűbb, hogy sikerült a megtermékenyítés, csak - mint a sikeres megtermékenyítések nagyon nagy részében - valami genetikai hiba volt a babával, és mégse maradt meg. Ilyen nagyon sokszor van, de a legtöbben nem is jönnek rá, mert csak azt hiszik, hogy késett egy kicsit a menstruációjuk. Úgy tudom, hogy ez nem csökkenti az esélyét annak, hogy legközelebb sikerüljön. Szerintem nekem is lehetett egy ilyen, mielőtt tényleg sikerült a baba. Abból gondolom, hogy a szokottnál magasabb volt a hőm, pedig nekem nagyon pontosan ugyanannyi szokott lenni. Mikor másodszor ment föl odáig, akkor már meg is maradt a baba.
2021. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm ,igy már érthető, akkor lehetséges hogy ez történt ahogy írtad. :(

Remélem ez a hónap szerencsésebb lesz. :)

2021. febr. 14. 11:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!