Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes vagyok 7mm-es petezsák...

Marcsika1991 kérdése:

4 hetes vagyok 7mm-es petezsákot látott az orvos benne (szikhólyag), de életjelenség egyelőre nincs. Két hét múlva kell visszamennem kontrollra. Ennyi idősen megfelelő a petezsák mérete? Vagy aggódnom kel? Ilyenkor is eltudok vételi?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva kiderül.El lehet sajnos bármikor vetélni főleg az első 12 hét ami roppant veszélyes lehet de azért ne ijedezz és ne gondolj rá.Ha vetélés van azt észre fogod venni ugyanis elkezdessz hirtelen vérezni és görcsölni.Vagyis javítom a mondatom ÁLTALÁBAN ezek a tünetei de nem mindenkinél.4 hét az még semmi,6-7 hetesen lesz életjelenség szóval ne idegeskedj mert normális hogy még semmit se lát egy ennyire korai terhességnél
2021. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális méret, ezek szerint várjátok a babát. 😊 Két hét múlva már szívdobogás is lesz majd. Drukkolok.
2021. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6hetesen látta a doki ezt 😅


Elvetélni bármikor eltudsz. Illetve ha ottbenn baj van, sem biztos, hogy megérzed (én pl 4hétig éltem abban a tudatban, hogy minden oké, mikor kiderült egy halott baba volt a hasamban...)


A legjobbakban kell bízni

2021. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen volt 4,4 mm-es a petezsák. Holnapután lesz 5 hónapos a kislányom. Teljesen jó a méret, sőt szerintem előbb fogant, mert 4 hetesen nemigen szoktak még semmit sem látni.
2021. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!