Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 3 halvány pozitiv tesztem...

Volt 3 halvány pozitiv tesztem! Nem kellett nagyító lehetett látni egyből! Viszont ma 13dpon vagyok és egy csont negativ teszt?! Valószínű elindult valami de nem fejeződött be?

Figyelt kérdés
Gondolom ebből nemlesz már semmi..
2021. febr. 8. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Akarsz gyereket?
2021. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy szeretnék! Azért teszteltem. Bár lehet butaság volt , nem megvárni hogy elmaradjon a mensim..
2021. febr. 8. 10:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem, akkor majd legközelebb összejön. Sok sikert.
2021. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korai terhességből még sok nem marad meg. De szerintem fogd fel pozitívan: biztosan volt peteérésed, biztosan van a párodnak is életképes spermiuma, és még sikeresen össze is találkoztak. A beágyazódás majd legközelebb összejön :-)
2021. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen,pozitivan fogom fel! Annyira nem is mertem beleélni magam :) De titkon reménykedtem😊 De igazad van,legközelebb összejön!😊
2021. febr. 8. 11:07
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Jézusom, hogy lehet így élni...
2021. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Most miért kell ilyen gonosz megjegyzéseket írni neki...? Valószínűleg kémiai terhesség volt, nyilván reménykedett és most csalódnia kell. Miért kell ezért a kérdező bántani?


Kérdező kitartást, majd legközelebb sikerül, legalább tényleg volt valami. Szerintem ez is biztató, még ha most nem is sikerült.

2021. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik nem támadtak egyből! Nyilván minden nő vágyik az életében egy gyermek áldásra,valószínű nekünk még várni kell kicsit! Holnap van a nemvárt napja,azért kíváncsi leszek hogy mi lesz, mert a szokásos tüneteim nincsenek tesztet is azért mertem csinálni :) A kitartás megvan! Köszönöm a válaszaitokat!😊
2021. febr. 8. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is kémiaira gondolok...

Én ezért nem tesztelek a nemvárt elött...

2021. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a buta kérdésért de kémiairol nem akkor beszélünk ha már a menstruáció is megjött? Vagy már akkor is ez a hivatalos “neve” ha menstruáció nincs viszont a teszt negatív?
2021. febr. 8. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!