Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás vagy...

Magzatvíz szivárgás vagy vizes folyás 21 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka lefekudni készülődtem és azon kaptam magam hogy csettintésre kb 1 teáskanál mennyisérű átlátszó,szagtalan szó szerint vizes folyás folyt belőlem fekve!

Felkeltem kimentem a wc re de mire kiértem megszűnt. Azóta se jelentkezett. Ma voltam boltba és a megszokott krémes folyásom volt séta közbe a megszokott mennyiségbe.


A szennyesből előkerestem a tegnapi bugyit és szó szerint úgy száradt meg hogy teljesen nyomtalanul mintha csak vízzel lett volna leöntve



Nagyon aggódok hogy esetleg a tegnap esti esetleg magzatviz volt


Babam mozog aktivan,szivhangja van.


2021. febr. 8. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látezik magzatvíz-szivárgás teszt, szerintem vegyél ha tudsz, legyen otthon tartaléknak. Hogy a múltkori mi volt, ahhoz nem tudok hozzászólni, de ha esetleg megint lesz ilyen, akkor már fogod tudni, mi van.
2021. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valószínűbb, hogy inkontinencia..😐 Nálam is ez van, és először én is megijedtem, hogy magzatvíz, de nem az volt, teljesen zárt a méhszájam, és azóta többször is előfordult. Észre se szoktam venni, hogy mikor történik, csak amikor elmegyek wc-re, akkor látom, hogy megint van egy folt. Elkezdtem az intim tornát, remélem az segít ezen.


25 hkm

2021. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem volt vizelet szaga

Aztan masnap a szennyesbol elo kerestem ezt a bugyit amikor mar megszaradt es nem volt akkor se vizelet szaga

2021. febr. 9. 07:56
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerencsere ez a bo vizes folyas azota se volt

Nem tudom akkor mitol lehetett,lenyeg h ugynezki megszunt

2021. febr. 9. 12:57
 5/5 A kérdező kommentje:

Mai napig nem tudom mi lehetett...

De en nemhinnem hogy bepisiltem volna,mai napig emlekszem hogy hatarozottan huvelybol ereztem a folyast

Vegul 41.hetre szuletett meg a babám

Mar 1 eves nagyfiu 😊

2022. aug. 22. 23:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!