Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január végén voltam genetikai...

Január végén voltam genetikai uh-n. Minden rendben van...de...a nyakon mindkét oldalon cystikus képlet látható😔 23-án megyek vissza kontrollra. Azt mondta a dr nő ó semmi gond nem lesz. Szerintetek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Volt már valaki aki így járt. Nagyon meg ilyesztett a védőnő.... most voltam nála és azt mondta, hogy hát ő erre nem merne mérget venn, hogy nem lesz gond...
2021. febr. 9. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A magzatok 90%-nak vannak cisztai a fejlődése során. A legtöbb felszívódik. A legtöbb esetben nem is derül fény rá, mert épp még vagy már nem volt ott az uh-n. En ebben inkább a drnőnek hinnèk.
2021. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!